Jak správně sestavit Koouli a jak o ni náležitě pečovat

Právě jste si zakoupili Koouli a vrtá vám hlavou, jak ji sestavit? Pojďme se společně podívat na to, jak Koouli sestavit, aby splňovala veškeré nároky uživatele. Postup je níže sepsán v bodech tak, jak jde technicky správně za sebou. Pojďme tedy na to!

 

 1. Připravíme si veškeré příslušenství z balení a rozložíme jej vedle sebe.

  balení se stojanem

 2. Vnitřní Koouli a námi zvolený potah vyjmeme z obalu. Koouli zasuneme do potahu tak, abychom zachytili koouli v horní části potahu. Jemně natáhneme směrem dolů.

 3. Připravíme si pumpičku, která je součástí balení. Pumpičku zasuneme do otvoru vnitřní kooule a nafoukneme ji do požadované velikosti. Zde často dochází k doměnce, že kooule je již dostatečně nafouknutá, proto s foukáním přestaneme, avšak potah je na oko volnější. Je to pouze známka toho, že musíme pumpovat dál. Koouli nafukujeme do té doby, kdy je potah na vnitřku 100% natažený a nikde po celé ploše kooule nevznikají žádné volné plochy potahu.

  pumpicka

 4. Po nafouknutí Kooule opatrně vyjmeme pumpičku a již připraveným špuntem zašpuntujeme foukací otvor.

  špunt

 5. Opatrně zapneme zip na potahu a tím máme Koouli nafouknutou. Na zipu se nachází jezdec, na kterém záměrně chybí úchytka kvůli snadnější manipulaci při praní. Jezdec bez úchytu se zároveň snadněji schová a zip pak není tolik viditelný.

  zip

 6. Další důležitá věc je usazení do stojanu, protože právě tento krok nám zaručuje zdravé sezení. O tom, jak na Koouli správně sedět se dozvíte v dalším článku.

  sezení