Představujeme Vám Kooule.cz

        Často Vás bolí záda při zdlouhavém sezení u stolu v kanceláři nebo doma? Nejste schopni udržet celý den záda v rovině a stále se opíráte? Víte, že takto pouze ničíte svou páteř a spějete tak k velkým problémům se zády? Máme pro Vás řešení! Kvalitní český výrobek Kooule.cz, který je nejen ergonomickým pomocníkem pro Vaši pracovní činnost, odehrávající se především v sedě, ale také úžasným designovým kouskem do interiéru. Kooule je zdravotní sedátko, které Vám pomůže na lepší cestě ke zdraví! Sezením na židli se hrbíme kvůli opěrátku. Proto je absence opěrátka u kooule žádoucí. Na koouli lehce zapojujeme a posilujeme zádové a břišní svaly spolu se svaly pánevního dna, avšak díky usazení kooule na stojanu nenamáháme tyto svaly natolik, aby to bylo zdraví škodlivé.

        Díky sezení na koouli Vás brzy přestanou bolet záda a časem zjistíte, že se nadále nehrbíte ani v komfortním a úlevném posedu například na pohovce. Předejdete tak nepříjemným pocitům bolesti a pokřivení zad.

        Dalším velkým plusem je snímatelný potah se zipem, který je pratelný na 30°C. Pouze potah furbík je pak nutno udržovat chemickým čištěním v čistírnách. Podrobný popis pro údržbu kooule se dozvíte v dalším článku.

        Dále bychom si měli říci něco k technickým parametrům kooule. Je nabízena celkem ve třech velikostech a to S, M a L. Velikost S je vhodná spíše pro děti zhruba do 120 cm. Avšak pozor, dítě tak nedosáhne na psací stůl. V případě, že hodláte dítěti koouli pořídit k psacímu stolu, zvolte raději velikost M. Velikost M je vhodná pro osoby menšího a středního vzrůstu o velikosti od 120 cm do 179 cm. Velikost M je u nás naprostou jedničkou! Velikost L je vhodná pro vysoké osoby zhruba od 180 cm. Kooule je nabízena celkem ve 4 druzích potahů různých barev, a to v potahu mikroplyš, bahaman, furbík a hvězdy. Každý z potahů je designově jedinečný a neodolatelný. Potah furbík v bílé barvě se navíc pyšní první cenou Grand Prix, kterou získal na výstavě designového nábytku. Kooule má nosnost až 600 kg a to nejenom kvůli lidské váze, ale kvůli usazení kooule na stojan. Nedochází tak k nechtěné deformaci či poškození kooule.

        Pokud si koouli objednáte, dostanete krabici, ve které naleznete stojan, který je nabízený ve dvou barevných variantách – stříbrná a černá, potah, vnitřní koouli, pumpičku pro nafouknutí a špunt pro utěsnění otvoru na nafouknutí. Podrobný popis pro sestavení kooule se dozvíte v dalším článku.

 kooule-stribrnoseda (1)kooule-stribrnoseda

 

Neposlední obrovskou etickou výhodou je to, že je kooule českým výrobkem.

 

Teď už nezbývá nic jiného než vyměnit starou židli, ze které akorát bolí záda, za nový designový kousek Kooule.

 grand_prix_furbik